Samochód pana Wojtka spala 8,7 litra na 100 km, a litr benzyny kosztuje 3,83 zł. Ile pan Wojtek musi wydać na benzynę, aby przejechać 1000 km ? 2012-04-12 16:56:48; pan rafał pracuje w odległości 15 km od domu i dojeżdza do pracy samochodem. Jego samochód spala 6.5 litra paliwa na 100km. Litr benzyny kosztuje 4.60zł. W maju było 20 240/100=2.42.4*8=19.2litry19.2*4.6=88.32zł. Samochód zużywa średnio 8 litrów benzyny na 100 km. Litr benzyny kosztuje 4.60 zł. Zakładając, że samochód spala na 100 km 10 litrów benzyny po 5,65 zł za litr obliczymy, że przejechanie tego dystansu będzie nas kosztować 56,5 zł. Jeżdżąc na gazie po 2,85 zł za litr, za przejechanie 100 km zapłacimy ok. 30 zł (przy spalaniu 12l/100km). Po przejechaniu każdych 100 km do skarbonki wrzucimy zatem ok. 25 zł. Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Pokonujac trase 450km samochod spalil 30,15 litrow benzyny. Jakie jest zuzycie paliwa na 100 km. Pytania . Wszystkie pytania; Samochód pani Beaty zużywa średnio 8 litrów benzyny na przejechanie 100km.W baku mieści się 40 litrów benzyny.Ile kilometrów będzie mogła przejechać pani Beata po zatankowaniu do pełna? Wiem , pewnie to łatwe zadanie ale nie chcę mi się go robić xD Samochody zużywa średnio 6 litrów benzyny na 100km. Litr benzyny kosztuje 4,60 zł. Oblicz średni koszt paliwa zużytego podczas podróży z Białegostoku do Lubina. Odległość wynosi 310 km 2020-10-29 11:21:10; Samochód zużywa na 100km o,5 litra benzyny 1litr kosztuje 5,60 droga ma 700km ile kosztuje benzyna 2012-03-16 11:25:37 163.50:5.45=30- tyle litrów kupił 30:7,5=4 - tyle mieści się w 30l 7,5l benzyny 4*100km= 400km - benzyny wystarczy na tyle kilometrów Odp.Benzyna wystarczy mu na 400km. Mam nadzieję, że pomogłam i liczę na naj. jak coś to ta * to mnożenie VW Golf 4 1.4 benzyna to popularny samochód osobowy, który cieszy się dużą popularnością wśród kierowców. Jednym z najczęściej zadawanych pytań dotyczących tego modelu jest ile pali na 100 km. Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników, takich jak styl jazdy, warunki drogowe czy stan techniczny samochodu. Samochód pana Jana zużywa 7,5 litra benzyny na każde 100 km przebytej trasy. Pan Jan zatankował benzynę w cenie 5,65 zł. za litr i przejechał samochodem 300 km. Zobacz odpowiedzi Ja nie kumam tego ;-; Treść: Fiat Punto spala 5 1/2 (ułamek) litra benzyny na 100 km, a skuter Router zużywa… CherryLay CherryLay 20.02.2017 J07dWY. Spróbuj określić jaki to jest styl baśniowy,poetycki czy naukowy: - ,, Postarał się przedstawić {...} swój subiektywny punkt widzenia nie jako obiektywnie''- styl -,,założyć pocałunek na jej ustach bladoróżowych''-styl -,,była piękna,dobra i rozumna , lecz uroda dobro i rozum spały wraz z nią''-styl Answer Odpowiedzi GaB RyS odpowiedział(a) o 17:25 Odp: 71,30 zl 0 0 Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź? lub Najlepsza odpowiedź blocked odpowiedział(a) o 19:55: 100km ----5l 410km --- x x=5*410/100=20,5l - tyle litrów spalimy podczas podróży 20,5*4,60zł=94,30zł Średni koszt paliwa to 94,30zł. Przed edycją wstawiłem złą odległość Odpowiedzi blocked odpowiedział(a) o 19:50 5 litrów na 100 km 1 litr zł x - 410 km 10 litrów na 200 km 15 lit. na 300 20 l na 400 nie wiem blocked odpowiedział(a) o 20:09 5 l -100km 5l /100km =0,05 l 0,05 *410 km=20,5km 20,5km*4,60zł=94,30zł Na pewno ^^ ;P Uważasz, że ktoś się myli? lub